Waar is Oscar nu?

Rotterdam, NL Oscar is vandaag, woensdag 23 januari 2019, in zijn garage in Rotterdam (NL).

Agenda

Datum (* optie)Tijd(en)LocatiePlaats (land)

25 januari 14.00 / 15.00De KomNieuwegein (NL)
za 26 januari 13.00 en 15.00, optioneel 17.00 uurDe KomNieuwegein (NL)
zo 27 januari 13.00 en 15.00, optioneel 17.00 uurDe KomNieuwegein (NL)
za 6 - zo 7 juli 2019Festival Paris-Vallée de la Marne (77)Pontault-Combault (Fr)
> eerdere voorstellingen tonen
Datum (* optie)Tijd(en)LocatiePlaats (land)
14 juli -14:00 / 15:15 / 17:00Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
13 juli- 10:30 / 11:30 / 14:30 Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
12 juli-9:30 / 10:30 / 11:30Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
11 juli- Kindergarten „Weltenbummler“Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
10 juli- Primary school „Anne-Frank“Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
8 juli- 14:00 / 15:15 / 17:00Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
7 juli- Kindergarten „Löwenzahn“Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
4 juli- 10:30 / 11:30 / 14:30 Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
zo 17 juni 2018Freiburg FestivalFreiburg (DL)
za 16 juni 2018Freiburg FestivalFreiburg (DL)
vr 15 juni 2018Freiburg FestivalFreiburg (DL)
do 14 juni 2018Freiburg FestivalFreiburg (DL)
wo 13 juni 2018Freiburg FestivalFreiburg (DL)
zo 10 juni 2018Freiburg FestivalFreiburg (DL)
za 9 juni 2018Freiburg FestivalFreiburg (DL)
vr 8 juni 2018Freiburg FestivalFreiburg (DL)
wo 23 mei - za 2 juni 2018Bergen International FestivalBergen (No)
wo 7 februari 2018 l’Espace multimédia GantnerBourogne (Fr)
di 6 februari 2018 l’Espace multimédia GantnerBourogne (Fr)
zo 4 februari 2018Festival ComplicitéHuningue (Fr)
za 3 februari 2018MomixKingersheim (Fr)
vr 2 februari 2018MomixKingersheim (Fr)
vr 10 februari 2017Théatre HexagoneGrenoble (Fr)
do 9 februari 2017Théatre HexagoneGrenoble (Fr)
wo 8 februari 2017Théatre HexagoneGrenoble (Fr)
di 7 februari 2017Théatre HexagoneGrenoble (Fr)
ma 6 februari 2017Théatre HexagoneGrenoble (Fr)
ma 21 november 2016Theater ChurChur (Ch)
zo 20 november 2016Theater ChurChur (Ch)
za 19 november 2016Theater ChurChur (Ch)
vr 18 november 2016Theater ChurChur (Ch)
wo 16 november 2016Theater ChurChur (Ch)
di 15 november 2016Theater ChurChur (Ch)
ma 14 november 2016Theater ChurChur (Ch)
za 12 november 2016Theater ChurChur (Ch)
vr 11 november 2016TAK, jugendtheaterLiechtenstein (Ch)
do 10 november 2016TAK, jugendtheaterLiechtenstein (Ch)
wo 9 november 2016TAK, jugendtheaterLiechtenstein (Ch)
di 8 november 2016TAK, jugendtheaterLiechtenstein (Ch)
vr 4 november 2016ZeughausBrig (Ch)
do 3 november 2016ZeughausBrig (Ch)
wo 2 november 2016ZeughausBrig (Ch)
vr 21 oktober 2016Saint-Michel-sur-OrgeSaint-Michel-sur-Orge (Fr)
do 20 oktober 2016Theatre Agora, scène NationaleEvry (Fr)
wo 19 oktober 2016Theatre Agora, scène NationaleEvry (Fr)
di 18 oktober 2016Theatre Agora, scène NationaleEvry (Fr)
di 18 oktober 2016Theatre Agora, scène NationaleEvry (Fr)
ma 17 oktober 2016Theatre Agora, scène NationaleEvry (Fr)
za 15 oktober 2016Theatre Agora, scène NationaleEvry (Fr)
vr 14 oktober 2016Theatre Agora, scène NationaleEvry (Fr)
do 13 oktober 2016Theatre BrétignyBrétigny sur Orge (Fr)
wo 12 oktober 2016Theatre BrétignyBrétigny sur Orge (Fr)
di 11 oktober 2016Theatre BrétignyBrétigny sur Orge (Fr)
ma 10 oktober 2016Theatre BrétignyBrétigny sur Orge (Fr)
zo 9 oktober 2016Theatre BrétignyBrétigny sur Orge (Fr)
za 8 oktober 2016Théâtre-Sénart, Scène nationaleLieusaint, Sénart (Fr)
vr 7 oktober 2016Théâtre-Sénart, Scène nationaleLieusaint, Sénart (Fr)
do 6 oktober 2016Théâtre-Sénart, Scène nationaleLieusaint, Sénart (Fr)
wo 5 oktober 2016Théâtre-Sénart, Scène nationaleLieusaint, Sénart (Fr)
di 4 oktober 2016Théâtre-Sénart, Scène nationaleLieusaint, Sénart (Fr)
ma 3 oktober 2016Théâtre-Sénart, Scène nationaleLieusaint, Sénart (Fr)
za 1 oktober 2016Théâtre-Sénart, Scène nationaleLieusaint, Sénart (Fr)
vr 30 september 2016Théâtre-Sénart, Scène nationaleLieusaint, Sénart (Fr)
do 29 september 2016Théâtre-Sénart, Scène nationaleLieusaint, Sénart (Fr)
wo 28 september 2016Théâtre-Sénart, Scène nationaleLieusaint, Sénart (Fr)
di 27 september 2016Théâtre-Sénart, Scène nationaleLieusaint, Sénart (Fr)
ma 26 september 2016Théâtre-Sénart, Scène nationaleLieusaint, Sénart (Fr)
di 19 juli 2016LuganoLugano, piazza Castello (Ch)
ma 18 juli 2016LuganoLugano, piazza Castello (Ch)
za 16 juli 2016Teatro Sociale Bellinzona, Festival Territori Bellinzona (Ch)
vr 15 juli 2016Teatro Sociale Bellinzona, Festival Territori Bellinzona (Ch)
do 14 juli 2016Teatro Sociale Bellinzona, Festival Territori Bellinzona (Ch)
wo 13 juli 2016Teatro Sociale Bellinzona, Festival Territori Bellinzona (Ch)
ma 2 mei 2016Huis te LinschotenLinschoten (Nl)
zo 1 mei 2016Huis te LinschotenLinschoten (Nl)
vr 29 april 2016Huis te LinschotenLinschoten (Nl)
do 28 april 2016Huis te LinschotenLinschoten (Nl)
12 februari 9h15, 10h30, 13h45 et 14h45Espace Lino VenturaGarges-lès-Gonesse (FR)
11 februari 9h15, 10h30, 13h45 et 14h45Espace Lino VenturaGarges-lès-Gonesse (FR)
10 februari 9h30, 10h30, 14h00, 16h30 et 18h00 Espace Lino VenturaGarges-lès-Gonesse (FR)
9 februari 9h15, 10h30, 13h45 et 14h45Espace Lino VenturaGarges-lès-Gonesse (FR)
8 februari à 9h15, 10h30, 13h45 et 14h45Espace Lino VenturaGarges-lès-Gonesse (FR)
za 30 januari 2016Huis te LinschotenLinschoten (Nl)
29 januari 9h00 ; 10h30 ; 14h ,15h Ville de Fosses Fosses (FR)
28 januari 9h/10h/30-14h/15h15Ville de Villiers le BelVilliers le Bel (Fr)
27 januari 9H ? 10H15 ? 15H ? 19H Ville de GonesseGonesse (FR)
26 januari 9H ? 10H15 ? 14H ? 15H Ville de GonesseGonesse (FR)
25 januari 9H ? 10H15 ? 14H ? 15H Ville de GonesseGonesse (FR)
22 januari 9h15 ? 10h30 et 14h00 ? 15h15Espace Sarah BernhardtGoussainville (FR)
21 januari 9h15 ? 10h30 et 14h00 ? 15h15La ville de GoussainvilleGoussainville (FR)
20 januari 9h15 - 10h30 et 15h00 ? 16h30La ville de GoussainvilleGoussainville (FR)
19 januari - 9h15 ? 10h30 et 14h00 ? 15h15Espace Sarah BernhardtGoussainville (FR)
vr 11 december 2015Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
do 10 december 2015Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
wo 9 december 2015Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
di 8 december 2015Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
ma 7 december 2015Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
14.00,15.00, 16.00, 17.00 Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
za 5 december 2015Theater im MarienbadFreiburg (Dts)
vr 16 oktober - wo 16 september 2015
Parking arrière de l?Espace Sarah Bernhardt -9h15 ? 10h30 et 14h00 ? 15h15
Parking arrière de l?Espace Sarah Bernhardt -9h15 ? 10h30 et 14h00 ? 15h15Espace Sarah BernhardtGoussainville (FR)
ma 12 oktober - vr 15 mei 2015La ville de GoussainvilleGoussainville (FR)
vr 9 oktober 2015
9h15, 10h30, 13h45 et 14h45
9h15, 10h30, 13h45 et 14h45Espace Lino Ventura
schoolvoorstelling
Garges-lès-Gonesse (FR)
do 8 oktober 2015
9h15, 10h30, 13h45 et 14h45
9h15, 10h30, 13h45 et 14h45 Espace Lino Ventura
schoolvoorstelling
Garges-lès-Gonesse (FR)
wo 7 oktober 2015
Parvis de l?hôtel de Ville 9h30, 10h30, 14h00, 16h30 et 18h00
Parvis de l?hôtel de Ville 9h30, 10h30, 14h00, 16h30 et 18h00 Espace Lino VenturaGarges-lès-Gonesse (FR)
di 6 oktober 2015
9h15, 10h30, 13h45 et 14h45
9h15, 10h30, 13h45 et 14h45 Espace Lino Ventura
schoolvoorstelling
Garges-lès-Gonesse (FR)
ma 5 oktober 2015
9h15, 10h30, 13h45 et 14h45
9h15, 10h30, 13h45 et 14h45 Espace Lino Ventura
schoolvoorstelling
Garges-lès-Gonesse (FR)
za 3 oktober 2015
14.-00 -15 .00 - 16.00 - 17.00
14.-00 -15 .00 - 16.00 - 17.00parc Henri Matisse, Theatre ChatillonChatillon (FR)
vr 2 oktober 2015
9.15- 10.30- 13.30 - 14.45
9.15- 10.30- 13.30 - 14.45parc Henri Matisse, Theatre ChatillonChatillon (FR)
do 1 oktober 2015
9h, 10h, 14h et 15h
9h, 10h, 14h et 15hTheatre Roger Barrat
schoolvoorstelling
Herblay (FR)
wo 30 september 2015
devant l?Espace André Malraux à 14h, 15h, 16h et 17h
devant l?Espace André Malraux à 14h, 15h, 16h et 17hTheatre Roger BarratHerblay (FR)
di 29 september 2015
9h, 10h, 14h et 15h
9h, 10h, 14h et 15hTheatre Roger Barrat
schoolvoorstelling
Herblay (FR)
ma 28 september 2015
9h, 10h, 14h et 15h
9h, 10h, 14h et 15hTheatre Roger Barrat
schoolvoorstelling
Herblay (FR)
wo 23 september 2015FigurentheaterfestivalBasel (CH)
di 22 september 2015Figurentheaterfestival
schoolvoorstelling
Basel (CH)
ma 21 september - za 23 mei 2015FigurentheaterfestivalBasel (CH)
ma 21 september 2015FigurentheaterfestivalBasel (CH)
za 19 september 2015
Festival
FestivalFigurentheaterfestivalBasel (CH)
vr 18 september 2015
Festival
FestivalFigurentheaterfestivalBasel (CH)
do 17 september 2015
Festival
FestivalFigurentheaterfestivalBasel (CH)
wo 16 september 2015FigurentheaterfestivalBasel (CH)
di 15 september 2015Figurentheaterfestival
schoolvoorstelling
Basel (CH)
ma 14 september - di 19 mei 2015FigurentheaterfestivalBasel (CH)
ma 14 september 2015FigurentheaterfestivalBasel (CH)
vr 12 - za 13 juni 2015Vis a Vis Aurich (Dts)
do 19 maart 2015TheaterstarterHückelhoven (Dts)
wo 18 maart 2015TheaterstarterEupen (Dst)
di 17 maart 2015TheaterstarterEupen (Dst)
ma 16 maart 2015TheaterstarterEupen (Dst)
wo 11 maart 2015CatherinakapelHarderwijk (NL)
zo 8 maart 2015Schouwburg OgteropMeppel (NL)
za 31 januari 2015Festival des dormeurs éveillées Sevran (Fr)
vr 30 januari 2015Festival des dormeurs éveillées Sevran (Fr)
do 29 januari 2015Festival des dormeurs éveillées Sevran (Fr)
wo 28 januari 2015Festival des dormeurs éveillées Sevran (Fr)
di 27 januari 2015Festival des dormeurs éveillées Sevran (Fr)
ma 26 januari 2015Festival des dormeurs éveillées Sevran (Fr)
za 24 januari 2015Festival des dormeurs éveillées Sevran (Fr)
vr 23 januari 2015Festival des dormeurs éveillées Sevran (Fr)
do 22 januari 2015Festival des dormeurs éveillées Sevran (Fr)
wo 1 oktober 2014Zaantheater Zaandam (NL)
za 20 september 2014De KomNieuwegein (NL)
vr 19 september 2014De KomNieuwegein (NL)
za 13 september 2014Huis te LinschotenLinschoten (Nl)
12.00/ 13.00 / 14. 30/ 15. 30 Huis te LinschotenLinschoten (Nl)
9 sept-Optioneel en besloten voorstelling om 16. 30 Werkruimte/ workshop -StorkAmsterdam (Nl)
zo 7 september 2014Festival Leidse Rijn Utrecht (Nl)
vr 5 september 2014TheaterstarterWürselen (Dst)
do 4 september 2014TheaterstarterAachen (Dst)
zo 31 augustus 2014Spijkenisse FestivalSpijkenisse (Nl)
wo 16 juli 2014Theater & Bioscoop De Nieuwe Kolk (Bartjes Midweek)Assen (NL)
ma 19 mei 2014
10:30/11:30/12:30/13:30
10:30/11:30/12:30/13:30BS De Kariboe
schoolvoorstelling
Heemskerk (NL)
do 16 mei 2014
8.30/9.30/10.30/13.30
Dorpshuis Rehoboth
schoolvoorstelling
Gerkesklooster (NL)
wo 14 mei 2014
8.30/9.30/10.30
Dorpshuis It Geahus
schoolvoorstelling
Garyp (NL)
di 13 mei 2014
8.30/9.30/10.30/13.30/14.30
Dorpshuis It Geahus
schoolvoorstelling
Garyp (NL)
ma 12 mei 2014
9.30/10.30/11.30/13.00/14.00
De Pleats
schoolvoorstelling
Burgum (NL)
do 8 mei 2014
8.30/9.30/10.30/13.30/14.30
Dorpshuis Tillehus
schoolvoorstelling
Kootstertille (NL)
wo 7 mei 2014
8.30/9.30/10.20/11.15
8.30/9.30/10.20/11.15Wijkcentrum De Utwyk
schoolvoorstelling
Drachten (NL)
di 6 mei 2014
8.30/9.30/10.30/13.30/14.30
Wijkcentrum De Waring
schoolvoorstelling
Drachten (NL)
vr 25 april 2014
8.30/9.30/10.30
CBS De Arke
schoolvoorstelling
Burgum (NL)
do 24 april 2014
8.30/9.30/10.30/13.30/14.30
Doarpshus De Einekoer
schoolvoorstelling
Ryptsjerk (NL)
wo 23 april 2014
8.30/9.30/10.30
Dorpshuis De Bining
schoolvoorstelling
Twijzel (NL)
di 22 april 2014
9.30/10.30/13.30/14.30
OBS Hurdegaryp
schoolvoorstelling
Hurdegaryp (NL)
di 15 april 2014
8.30/9.30/10.30/13.30/14.30
Polesz
schoolvoorstelling
Harkema (NL)
ma 14 april 2014
8.30/9.30/10.30/13.30/14.30
OBS It Skriuwboerd
schoolvoorstelling
Surhuisterveen (NL)
vr 11 april 2014
8.30/9.30/10.30
OBS It Skriuwboerd
schoolvoorstelling
Surhuisterveen (NL)
do 10 april 2014
8.30/9.30/10.30/13.30/14.30
OBS It Twaspan
schoolvoorstelling
Twijzelerheide (NL)
wo 9 april 2014
8.30/9.30/10.20/11.15
8.30/9.30/10.20/11.15Brede School De Wiken
schoolvoorstelling
Drachten (NL)
di 8 april 2014
8.30/9.30/10.30/13.30/14.30
Brede School De Wiken
schoolvoorstelling
Drachten (NL)
ma 7 april 2014
10.00/11.00/13.30/14.30
Brede School De Drait
schoolvoorstelling
Drachten (NL)
di 3 april 2014
8.30/9.30/10.30/13.00/14.00
CBS De Arke
schoolvoorstelling
Burgum (NL)
wo 2 april 2014
9.00/10.00/11.00
Wijkcentrum De Utwyk
schoolvoorstelling
Drachten (NL)
di 1 april 2014
8.30/9.30/10.30/13.30/14.30
PCBO It Maitiidslibben
schoolvoorstelling
Opeinde (NL)
ma 31 maart 2014
9.30/10.30/13.00/14.00
9.30/10.30/13.00/14.00OBS 't Tweespan
schoolvoorstelling
Drachten (NL)
zo 30 maart 13.00/14.00/16.00/17.00Theater SneekSneek (NL)
vr 28 maart 2014
9.00/10.00/11.00/12.00/15.30
9.00/10.00/11.00/12.00/15.30Starke StuekeFrankfurt (Dts)
do 27 maart 2014
9.30/10.30/11.30/14.30/15.30
9.30/10.30/11.30/14.30/15.30Starke StuekeFrankfurt (Dts)
wo 26 maart 2014
9.00/10.00/11.00/12.00/15.30
9.00/10.00/11.00/12.00/15.30Starke StuekeDarmstadt (dts)
di 25 maart 2014
9.00/10.00/11.00/12.00/15.30
9.00/10.00/11.00/12.00/15.30Starke StuekeFrankfurt (Dts)
ma 24 maart 2014
9.00/11.00/13.00/14.00/15.00
9.00/11.00/13.00/14.00/15.00Starke StuekeFrankfurt (Dts)
za 22 maart 2014
10.30/11.30/13.00/14.00/15.00
10.30/11.30/13.00/14.00/15.00Starke StuekeFrankfurt (Dts)
vr 21 maart 2014
9.00/10.15/11.00/12.00/14.00
9.00/10.15/11.00/12.00/14.00Starke StuekeEschborn (Dts)
do 20 maart 2014
9.00/10.15/11.00/12.00/14.00
9.00/10.15/11.00/12.00/14.00Starke StuekeEschborn (Dts)
wo 19 maart 2014
9.00/10.15/11.00/12.00
9.00/10.15/11.00/12.00Starke StuekeEschborn (Dts)
di 18 maart 2014
14.00/15.00/16.00
14.00/15.00/16.00Starke StuekeFrankfurt (Dts)
za 15 maart 2014
14.00/15.00/16.00/17.00/18.00
14.00/15.00/16.00/17.00/18.00Scène National d'AngoulemeAngoulême (Fr)
vr 14 maart 2014
9.00/10.00/11.00/13.30/14.30
9.00/10.00/11.00/13.30/14.30Scène National d'AngoulemeSaint-Michel (fr)
do 13 maart 2014
9.30/10.30/14.00/15.00
9.30/10.30/14.00/15.00Scène National d'AngoulemeAngoulême (Fr)
wo 12 maart 2014
10.00/11.00/14.30/16.30
10.00/11.00/14.30/16.30Scène National d'AngoulemeAngoulême (Fr)
di 11 maart 2014
9.15/10.15/13.45/14.45
9.15/10.15/13.45/14.45Scène National d'AngoulemeL'Isle d'Espagnac (FR)
ma 10 maart 2014
10.00/11.00/14.00/15.00
10.00/11.00/14.00/15.00Scène National d'AngoulemeRuelle sur Touvre (Fr)
za 8 maart 2014
10.30/14.30/16.00
10.30/14.30/16.00Scène National d'AngoulemeRuelle sur Touvre (Fr)
vr 7 maart 2014
9.30/10.30/16.00/17.00
9.30/10.30/16.00/17.00Scène National d'AngoulemeGond-Pontouvre (FR)
do 6 maart 2014
9.30/10.30/16.30/17.30
9.30/10.30/16.30/17.30Scène National d'AngoulemeSt. Yrieix (Fr)
wo 5 maart 2014
10.30/14.00/17.00/18.00
10.30/14.00/17.00/18.00Scène National d'AngoulemeSoyaux (FR)
di 4 maart 2014
10.30/14.00/16.00
10.30/14.00/16.00Scène National d'AngoulemeMontemboeuf (FR)
ma 3 maart 2014
10.00/11.00/14.00/15.00
10.00/11.00/14.00/15.00Scène National d'AngoulemeBarbezieux (FR)
za 1 maart 2014
10.00/11.00
10.00/11.00Scène National d'AngoulemeLa Couronne (FR)
vr 28 februari 2014
9.30/10.30
9.30/10.30Scène National d'AngoulemeLa Couronne (FR)
do 27 februari 2014
10.00/11.00/14.00/15.00
10.00/11.00/14.00/15.00Scène National d'AngoulemeVars (FR)
vr 21 februari 2014
11.00/12.00/13.00/15.00
11.00/12.00/13.00/15.00Stadsschouwburg UtrechtUtrecht (Nl)
do 20 februari 2014
11.00/12.00/13.00/15.00
11.00/12.00/13.00/15.00Stadsschouwburg UtrechtUtrecht (Nl)
wo 19 februari 2014
11.00/12.00/13.00/15.00
11.00/12.00/13.00/15.00Stadsschouwburg UtrechtUtrecht (Nl)
di 18 februari 2014
11.00/12.00/15.00
11.00/12.00/15.00Stadsschouwburg UtrechtUtrecht (Nl)
ma 17 februari 2014
11.00/12.00/15.00
11.00/12.00/15.00Stadsschouwburg UtrechtUtrecht (Nl)
zo 16 februari 2014
11.00/12.00/15.00
11.00/12.00/15.00Stadsschouwburg UtrechtUtrecht (Nl)
ma 10 februari 2014
9.00/10.00/11.00/13.45/14.45
9.00/10.00/11.00/13.45/14.45Ecole primaire Rue de Signolet
schoolvoorstelling
La Neuveville (Ch)
do 6 februari 9.00/10.00/11.00/13.45/14.45Chrämerhaus Wuhrlplatz
schoolvoorstelling
Langenthal (Ch)
wo 5 februari 9.00/10.00/11.00/13.45/14.45Chrämerhaus Wuhrlplatz
schoolvoorstelling
Langenthal (Ch)
di 4 februari 9.00/10.00/11.00/14.00/15.00Collège de la PosteMoutier (Ch)
ma 3 februari 9.00/10.00/11.00/14.00/15.00Collège de la Poste
schoolvoorstelling
Moutier (Ch)
za 1 februari 11.00/14.00/15.00/16.00RennwegBiel/Bienne (Ch)
vr 31 januari 9.00/10.00/11.00/13.45/14.45Rennweg
schoolvoorstelling
Biel/Bienne (Ch)
do 30 januari 9.00/10.00/11.00/13.45/14.45Schulhaus Schlossmatte
schoolvoorstelling
Burgdorf (Ch)
wo 29 januari 9.00/10.00/11.00Schulhaus Schlossmatte
schoolvoorstelling
Burgdorf (Ch)
di 28 januari 9.00/10.00/11.00/13.45/14.45Viemarktplatz
schoolvoorstelling
Langnau (Ch)
ma 27 januari 9.00/10.00/11.00/13.45/14.45SchönauschulhausThun (Ch)
ma 20 - do 23 januari 2014Kunstbalie Brabant
schoolvoorstelling
Brabant (divers) (Nl)
ma 13 - do 16 januari 2014Kunstbalie Brabant
schoolvoorstelling
Brabant (divers) (Nl)
do 9 januari 2014Kunstbalie Brabant
schoolvoorstelling
Brabant (divers) (Nl)
ma 23 december 2013
10:00/11:00/14:00/15:00/16:00
10:00/11:00/14:00/15:00/16:00ToulouseToulouse, a Alban Minville (FR)
zo 22 december 2013
11:30/14:30/16:00/17:00/18:00
11:30/14:30/16:00/17:00/18:00ToulouseToulouse, a place Wilson (FR)
za 21 december 2013
11:30/14:30/16:00/17:00/18:00
11:30/14:30/16:00/17:00/18:00ToulouseToulouse, a place Wilson (FR)
vr 20 december 2013
9:15/10:30/13:00/14:15/15:00
9:15/10:30/13:00/14:15/15:00ToulouseToulouse, a la Reynerie (FR)
do 19 december 2013
10:30/14:30
10:30/14:30ToulouseToulouse, aux Chamois (FR)
wo 18 december 2013
9:15/10:30/15:00/16:00
9:15/10:30/15:00/16:00ToulouseToulouse, aux Mazades (FR)
zo 15 december 2013
11:30/14:30/16:00/17:00/18:00
11:30/14:30/16:00/17:00/18:00ToulouseToulouse, a place Wilson (FR)
za 14 december 2013
11:30/14:30/16:00/17:00/18:00
11:30/14:30/16:00/17:00/18:00ToulouseToulouse, a place Wilson (FR)
vr 13 december 2013ToulouseToulouse, quartier Lafarouette (FR)
ma 18 november 2013Pier K
schoolvoorstelling
Hoofddorp (Nl)
ma 11 - vr 15 november 2013Pier K
schoolvoorstelling
Hoofddorp (Nl)
ma 4 - vr 8 november 2013Pier K
schoolvoorstelling
Hoofddorp (Nl)
zo 3 november 2013De Nieuwe NobelaerEtten Leur (Nl)
do 31 oktober 2013Pier K
schoolvoorstelling
Hoofddorp (Nl)
wo 30 oktober 2013Pier K
schoolvoorstelling
Hoofddorp (Nl)
zo 27 - di 29 oktober 2013RabotheaterHengelo (NL)
zo 20 oktober 2013Rotterdamse SchouwburgRotterdam (NL)
wo 9 oktober 2013Theater De VesteDelft (NL)
za 28 - zo 29 september 2013Schouwburg AmstelveenAmstelveen (Nl)
do 26 september 2013schoolvoorstelling via theater De Vest AlkmaarDe Rijp
di 24 september 2013De VestAlkmaar (Nl)
ma 23 september 2013schoolvoorstelling via theater De Vest AlkmaarDriehuis
za 21 september 2013Schouwburg HeerenveenHeerenveen (Nl)
zo 15 september 2013Kopje CultuurSteenwijk (Nl)
za 14 september 2013CulemborgCulemborg
zo 8 september 2013Schouwburg Den HaagDen Haag (Nl)
za 24 - zo 25 augustus 2013Spijkenisse FestivalSpijkenisse (Nl)
di 13 - do 15 augustus 2013Zomerfestival De KemphaanAlmere (NL)
wo 19 - zo 30 juni 2013TheaterformenHannover (DE)
zo 2 - wo 5 juni 2013Vis a Vis Aurich (Dts)
di 21 - zo 26 mei 2013Biennale Internationale des Arts de la marionetteParis (FR)
di 26 februari 2013De MeerpaalDronten (NL)
wo 13 februari 13.30/ 14.30 officieuze voorstelling op standplaatsRoestAmsterdam (NL)
vr 18 januari 2013Podium MozaïekAmsterdam (NL)
do 17 januari 2013Podium MozaïekAmsterdam (NL)
wo 16 januari o.v.b 14.00/ 15.00/ 16.00Podium MozaïekAmsterdam (NL)
schoolvoorstelling di 15 januari 2013Podium MozaïekAmsterdam (NL)
za 22 december 2012ParktheaterEindhoven (Nl)
5 december,ter gelegenheid van Sinterklaas 14.00, 15.00. 16.00. 17.00RoestAmsterdam (NL)
vr 30 november 2012Ecole primaire et maternelle CouteronAix en Provence (Fr)
do 29 november 2012Ecole primire et maternelle Les GranettesAix en Provence (Fr)
di 27 november 2012Ecole primaire Edouard PeissonLuynes (Fr)
di 27 november 2012Ecole primaire Edouard PeissonLuynes (Fr)
vr 23 november 2012Ecole primaire et maternelle CélonyAix en Provence (Fr)
do 22 november 2012Ecole primaire et maternelle PrévertAix en Provence (Fr)
di 20 november 2012Ecole primaire et maternelle jean MaurelPuyricard (FR)
ma 19 november 2012Ecole primaire Chateau DoubleAix en Provence (Fr)
za 17 november 2012Ecole Es en Ciel Montessori CélonyAix en Provence (Fr)
vr 16 november 2012Ecole primaire Pierre Gilles de Gennesles Milles (Fr)
do 15 november 2012Ecole maternelle Colline du Serre, Ecole primaire Marie Mauronles Milles (Fr)
wo 14 november 2012Centre de Loisir la MarelleVentabren (Fr)
di 13 november 2012Ecole primaire Les FloraliesAix en Provence (Fr)
ma 12 november 2012Ecole maternelle Jean GionoAix en Provence (Fr)
za 10 november 11h, 14h, 15.15, 16.30Théâtre du Jeu de Paume aux Alées ProvencalesAix en Provence (FR)
vr 9 november 11h, 14h, 15.15, 16.30Théâtre du Jeu de Paume aux Alées ProvencalesAix en Provence (FR)
wo 7 november 11h, 14h, 15.15, 16.30Théâtre du Jeu de Paume aux Alées ProvencalesAix en Provence (FR)
di 6 november 11h, 14h, 15.15, 16.30Théâtre du Jeu de Paume aux Alées ProvencalesAix en Provence (FR)
za 3 nov 11h, 14h, 15.15, 16.30Théâtre du Jeu de Paume aux Alées ProvencalesAix en Provence (FR)
vr 2 nov 11u,14u, 15.15, 16.30Théâtre du Jeu de Paume aux Alées ProvencalesAix en Provence (FR)
do 1 - vr 30 november 2012Théâtre du Jeu de Paume aux Alées ProvencalesAix en Provence (FR)
zo 28 oktober,11.00, 13.00, 14.30, 16.00 Schouwburg ArnhemArnhem (Nl)
za 27 oktober 11.00, 13.00, 14.30, 16.00 Schouwburg ArnhemArnhem (Nl)
ma 22 - vr 26 oktober 2012 scholenSchouwburg Arnhem
schoolvoorstelling
Arnhem (Nl)
zo 21 oktober 13.00, 14.30, 16.00.Sprookjesfestival, Sonsbeekpark/Schouwburg Arnhem.Arnhem (Nl)
do 18 oktober 9.15, 10.15.Rozenhorstschool
schoolvoorstelling
Rotterdam (Nl)
wo 17 oktober 10.15, 11.15.Rozenhorstschool
schoolvoorstelling
Rotterdam (Nl)
di 16 oktober 9.15, 10.15, 11.15, 14.00.Rozenhorstschool
schoolvoorstelling
Rotterdam (Nl)
zo 14 oktober 2012. 15.00. 16.00.17.00 BijlmerparktheaterAmsterdam (NL)
ma 8 - wo 10 oktober 2012Kunstlinie SchoolvoorstellingenAlmere (NL)
7 oktober 10.15-11.30-13.00-14.00-15.00 OBA Openbare Bibliotheek AmsterdamAmsterdam (NL)
6 oktober 11.30-13.00-14.00 -15.00 uur Bibliotheek Cinetol tolstraatAmsterdam (NL)
5 oktober 9.30-10.45- 13.15-14.15- 15.45 uurBibliotheek Paradijsplein 6Amsterdam (NL)
wo 3 - do 4 oktober 2012Kunstlinie SchoolvoorstellingenAlmere (NL)
wo 3 oktober 2012obs De Ontdekking / De Kunstlinie Almere (NL)
di 2 oktober 2012Ssbo De Klimop/ De KunstlinieAlmere (NL)
EuropaschoolDe KunstlinieAlmere (NL)
vr 21 september 2012Schulhaus HürstholzZürich (CH)
do 20 september 2012Schulhaus RümelbachRumlang (CH)
wo 19 september 2012Schulhaus RuggenacherRegensdorf (CH)
di 18 september 2012Schulhaus RuggenacherRegensdorf (CH)
ma 17 september 2012SekundarschulhausFreienstein (CH)
vr 14 september 2012Kindergarten Henggart (CH)
do 13 september 2012Schulhaus HirzenbachZürich (CH)
wo 12 september 2012Schulhaus DorfBaretswil (CH)
ma 10 september 2012Primarschule AltikonAltikon (CH)
za 8 - zo 9 september 2012Fantoche, internation animationfilm festivalBaden (CH)
vr 7 september 2012Schulhaus ZentralGrüningen (CH)
wo 5 september 2012Schulhaus WaldeggHorgen (CH)
di 4 september 2012Heilpädagogische SchuleDietikon (CH)
ma 3 - vr 7 september 2012Schule & KulturKanton Zürich (CH)
zo 2 september 2012Zürcher Theater SpektakelZürich (CH)
za 1 september 2012Zürcher Theater SpektakelZürich (CH)
vr 31 augustus 2012Zürcher Theater SpektakelZürich (CH)
do 30 augustus 2012Zürcher Theater SpektakelZürich (CH)
wo 29 augustus 2012Zürcher Theater SpektakelZürich (CH)
di 28 augustus 2012Zürcher Theater SpektakelZürich (CH)
za 25 augustus - zo 2 september 2012Zürcher Theater SpektakelZürich (CH)
zo 17 - do 21 augustus 2012NoorderzonGroningen (NL)
za 11 augustus 2012Zwoele Zomer kindermiddag Kröller Müller MuseumApeldoorn (NL)
za 4 augustus 2012 13.00, 14.00, 15.00, 16.00RoestAmsterdam (NL)
za 28 juli 12.45, 13.30, 15.15.Vondelpark OpenluchtheaterAmsterdam (Nl)
vr 20 juli 2012Fiction FactoryAmsterdam (NL)
za 30 - za 30 juni 2012Zomer op het plein. Theater de Vest.Alkmaar (NL)
31 maart 14.30 en 16.00Het PaleisAntwerpen (BE)
25 maart 11.00/ 13.00/15.00/16.00TweetaktUtrecht (NL)
7 maart 14.30 en 16.00Het PaleisAntwerpen (BE)
4 maart 14.00 en 16.00Strip festival GanshorenBrussel (BE)
29 februari 14. 30 en 16.00Het PaleisAntwerpen (BE)
22 februari t/m 25 februari telkens 14.30 en 16.00 Het PaleisAntwerpen (BE)
11 februari 14.30 en 16.00 Het PaleisAntwerpen (BE)
zo 18 september 2011Festival TorhoutTorhout (BE)
zo 4 september 2011Mortsel FortbomAntwerpen (BE)
vr 26 augustus 2011Gekkootje TorenhofOostmalle (BE)
do 25 augustus 2011GekkootjeEkeren (BE)
do 25 augustus 2011Speelplein ZuidpoolAntwerpen Zuid (BE)
di 23 augustus 2011Speelplein MelgesdreefMerksem (Antwerpen) (BE)
di 23 augustus 2011Speelplein KriebelsBerchem(Antwerpen) (BE)
ma 22 - vr 26 augustus 2011Het PaleisAntwerpen (BE)
vr 19 augustus 2011Speelplein het KoetjeDeurne (BE)
do 18 augustus 2011Speelplein De BremZandvliet (BE)
do 18 augustus 2011De CrocskesAntwerpen , Linkeroever (BE)
wo 24 augustus 2011Speelplein De BremZandvliet (BE)
wo 17 augustus 2011Speelplein De SchakelHoboken (BE)
wo 17 augustus 2011Speelplein De SpinnekopjesWilrijk (BE)
di 16 - vr 19 augustus 2011Het PaleisAntwerpen (BE)
za 16 juli - di 16 augustus 2011GekkootjeKiel (Antwerpen) (BE)
wo 1 - wo 1 juni 2011SchoolvoorstellingAntwerpen (BE)
di 31 - di 31 mei 2011SchoolvoorstellingAntwerpen (BE)
zo 22 - vr 27 mei 2011SchoolvoorstellingAntwerpen (BE)
wo 18 - wo 18 mei 2011SchoolvoorstellingAntwerpen (BE)
wo 11 - wo 11 mei 2011Het PaleisAntwerpen (BE)
wo 16 maart 2011Het PaleisAntwerpen (BE)
wo 9 - vr 11 maart 2011Het PaleisAntwerpen (BE)
di 8 maart 2011Het PaleisAntwerpen (BE)
wo 23 februari 2011Het PaleisAntwerpen (BE)
wo 26 januari 2011Het PaleisAntwerpen (BE)
wo 19 januari 2011Het PaleisAntwerpen (BE)
ma 25 - vr 29 juli 2010CinekidAmsterdam (NL)
ma 20 oktober 2010 - do 21 oktober 2010De BetoveringDen Haag (NL)
wo 22 september 2010Het PaleisAntwerpen (BE)
wo 15 september 2010Het PaleisAntwerpen (BE)
wo 15 september 2010Het PaleisAntwerpen (BE)
wo 8 september 2010Het PaleisAntwerpen (BE)
ma 5 sept 2010Het PaleisAntwerpen (BE)
zo 4 sept 2010Het PaleisAntwerpen (BE)
wo 1 september 2010Het PaleisAntwerpen (BE)
zo 29 augustus 2010Het PaleisAntwerpen (BE)

Waar is Oscar geweest?


Antwerpen (BE), Den Haag (NL), Amsterdam (NL), Antwerpen (BE), Kiel (Antwerpen) (BE), Wilrijk (BE), Hoboken (BE), Zandvliet (BE), Antwerpen , Linkeroever (BE), Zandvliet (BE), Deurne (BE), Antwerpen (BE), Merksem (Antwerpen) (BE), Berchem(Antwerpen) (BE), Ekeren (BE), Antwerpen Zuid (BE), Oostmalle (BE), Antwerpen (BE), Torhout (BE), Antwerpen (BE), Brussel (BE), Antwerpen (BE), Utrecht (NL), Antwerpen (BE), Alkmaar (NL), Amsterdam (NL), Apeldoorn (NL), Groningen (NL), Zürich (CH), Kanton Zürich (CH), Dietikon (CH), Horgen (CH), Grüningen (CH), Baden (CH), Altikon (CH), Kanton Zürich (CH), Baretswil (CH), Zürich (CH), Henggart (CH), Freienstein (CH), Regensdorf (CH), Rumlang (CH), Zürich (CH), Almere (NL), Almere (NL), Almere (NL), Amsterdam (NL), Almere (NL), Amsterdam (NL), Rotterdam (NL), Arnhem (NL), Aix en Provence (FR), Ventabren (FR), les Milles (FR), Aix en Provence (FR), Puyricard (FR), Aix en Provence (FR), Luynes (FR), Aix en Provence (FR), Amsterdam (NL), Eindhoven (NL), Amsterdam (NL), Amsterdam (NL), Dronten (NL), Paris (FR), Aurich (DTS), Hannover (DE), Almere (NL), Spijkenisse (NL), Den Haag (NL), Culemborg, Steenwijk (NL), Heerenveen (NL), Driehuis, Alkmaar (NL), De Rijp, Amstelveen (NL), Delft (NL), Rotterdam (NL), Hengelo (NL), Hoofddorp (NL), Etten Leur (NL), Hoofddorp (NL), Toulouse, quartier Lafarouette (FR), Toulouse, a place Wilson (FR), Toulouse, aux Mazades (FR), Toulouse, aux Chamois (FR), Toulouse, a la Reynerie (FR), Toulouse, a place Wilson (FR), Toulouse, a Alban Minville (FR), Brabant (divers) (NL), Thun (CH), Langnau (CH), Burgdorf (CH), Biel/Bienne (CH), Moutier (CH), Langenthal (CH), La Neuveville (CH), Utrecht (NL), Vars (FR), La Couronne (FR), Barbezieux (FR), Montemboeuf (FR), Soyaux (FR), St. Yrieix (FR), Gond-Pontouvre (FR), Ruelle sur Touvre (FR), L'Isle d'Espagnac (FR), Angoulême (FR), Saint-Michel (FR), Angoulême (FR), Frankfurt (DTS), Eschborn (DTS), Frankfurt (DTS), Darmstadt (DTS), Frankfurt (DTS), Sneek (NL), Drachten (NL), Opeinde (NL), Drachten (NL), Burgum (NL), Drachten (NL), Twijzelerheide (NL), Surhuisterveen (NL), Harkema (NL), Hurdegaryp (NL), Twijzel (NL), Ryptsjerk (NL), Burgum (NL), Drachten (NL), Kootstertille (NL), Burgum (NL), Garyp (NL), Gerkesklooster (NL), Heemskerk (NL), Assen (NL), Spijkenisse (NL), Aachen (DST), Würselen (DST), Utrecht (NL), Amsterdam (NL), Linschoten (NL), Nieuwegein (NL), Zaandam (NL), Sevran (FR), Meppel (NL), Harderwijk (NL), Eupen (DST), Hückelhoven (DTS), Aurich (DTS), Basel (CH), Herblay (FR), Chatillon (FR), Garges-lès-Gonesse (FR), Goussainville (FR), Freiburg (DTS), Goussainville (FR), Gonesse (FR), Villiers le Bel (FR), Fosses (FR), Linschoten (NL), Garges-lès-Gonesse (FR), Linschoten (NL), Bellinzona (CH), Lugano, piazza Castello (CH), Lieusaint, Sénart (FR), Brétigny sur Orge (FR), Evry (FR), Saint-Michel-sur-Orge (FR), Brig (CH), Liechtenstein (CH), Chur (CH), Grenoble (FR), Kingersheim (FR), Huningue (FR), Bourogne (FR), Bergen (NO), Freiburg (DL)